Tesettür kabarık gelinlik modelleri

0
469

Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik modellerine bakarken insan kendinden geçiyor. Bir de karşımıza artık o kadar fazla seçenekler sunulmakta ki insan ister istemez kararsızlıklar yaşamaktadır. Gelinlik modellerine bakarken tesettürlü gelinliklerde insanların bir o kadar ilgisini çekmektedir. Tesettürlü bayanların gelinlik modelleri açık olan bayanlarında ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Bu yıl tesettürlü gelinlik modellerinde en çok kabarık gelinlik modelleri dikkat çekmektedir.

Kabarık Gelinlik Modelleri
Tesettürlü kabarık gelinlik modellerinden en çok dikkat çekenler kabarık prenses modelleridir. Dünyada da en çok tercih edilen gelinlik etek modellerinden biridir. Tesettürlü kabarık gelinlik modellerinde kullanılan prenses modellerini tüller veya saten olarak görebilirsiniz. Tesettürlü kabarık gelinlik prenses modelleri türban ve duvak ayrıntıları ile göze çarpmaktadır. Ayrıca bu yılın bize sunmuş olduğu renk seçenekleri ile bir adım daha öne çıkmaktadır. Pudra tonları, uçuk pembeler ile prenses etek modelleri ayrı bir muhteşem gözükmektedir.

Tesettürlü kabarık gelinlik modellerini inceleme devam ettiğimizde o kadar şekil ve modeller önümüze çıkmaktadır. Modelleri ayrıntılı olarak incelemeye devam ettiğimizde modacılar ve terzilerin göstermiş olduğu özverilere hayran kalıyorsunuz.

Renk uyumları değişerekten kabarık modelin üzerine eteği gül figürlü gelinlikler sizin kendinizden geçmenize neden olmaktadır. Gül figürleri o kadar hoş bir şekilde ayrıntılara yansıtılmış ki görünce hayran olmaktan kendinizi alamıyorsunuz.

Ayrıca tesettürlü kabarık gelinlik modellerinde kat kat kabarıklıklar gösterişi seven gelin adaylarının ilgisini çeker ve tercihleri arasında yerini almaktadır. Gelinlik modellerini incelemeye devam ettiğinizde içekler ve pileli katlarla hareketlendirilmiş modeller göz doldurmaktadır. Oldukça elegant, sekin bir gelinlik kuyruğu, kalçaya kadar drapeli, kalçadan genişleyen gelinlikler beğenenler için bir seçenektir.

Tesettürlü Kabarık Gelinlik Modellerinde Duvak
Tesettürlü gelinliklerde duvaklar türban ile birlikte kullanılmaktadır. Türban ve duvağın uyumu aynı zamanda gelinliğin tamamı ile ilgilidir. Kabarık gelinlik modellerinde oluşan gül figürü gibi detaylar duvaklarda da kendini göstermektedir. Gelinliklerde oluşan inci ve diğer taşlarla ilgili olan işlemlerde türban ve duvakta yerini almaktadır. Tesettürlü kabarık gelinlik modellerini bir bütün olarak incelediğinizde size farklı model seçenekleri düşünmenize ve seçmekte zorluk çekeceğiniz modeller çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Hamilelikte hangi hormon artar başlıklı makalemizde hamilelik, Hamilelikte Hormonlar ve hormon hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YOK