Tek kişilik ranza modelleri

2
470

tek-kisilik-ranza-modelleri-7

Çocuğunuz tek kişilik yataklardan sıkıldı ona özel bir hediye mi? almak istiyorsunuz. Sizler için mükemmel bir önerim var. Tek çocuğu olup ranza keyfi süremeyen çocuklar için tasarlanmış özel tek kişilik ranza modellerini sizler için paylaşmak istedim canlarım.
Çocuk odaları ayrı olan ya da tek çocuğu olan ailelerin tercih edebileceği tek kişilik ranzalar hem çok amaçlı kullanımlar için ideal hem de yer kazanmak adına yapılabilecek en güzel öneri… Çocuk odasının gözbebeği haline geldiğini göreceksiniz.

Tek kişilik ranzalar ile çocuk odalarında çok daha geniş alanlar elde edebileceğinizi ve çocuk odalarının daha kullanışlı olabileceğini belirttik. Nasıl olacak bu? Tek kişilik ranzalarda yatak üst bölmede yer almaktadır. Alt bölme ise boş kalmaktadır. Oraya bir çocuk odası dolabı ya da çalışma masası konulabilir. Hatta hem çalışma masası, hem dolap da konulabilir. Böylece alandan maksimum seviyede faydalanılacaktır.
Tek kişilik ranzalar ile çocuklarınıza özel bir oyun alanı oluşturmanız mümkündür. Ranzanın boş kalan o alt kısmı bir çocuk evine dönüştürülebilir. Evi andıran bir perde çekilerek bir oyun evi elde edilmiş olunur.
Çocuk odası için tek kişilik ranza alırken, ranzaya ait korkulukların güvenlik standartlarına uygun olduğuna özen göstermeyi unutmayın!
Çocuk odası için dedik ama tek kişilik ranzalar genç odası için de kullanılabilir. Aynı şekilde genç odasında daha geniş alanlar elde etmek böylece mümkün olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Cilt bakımı çeşitleri başlıklı makalemizde bitkisel, bitkisel ürünler ve cilt bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

2 YORUMLAR

  1. Bu ranza modellerini internette dolaşırken birçok sitede görebiliyoruz zaten. Madem böyle bir konuda insanlara yardım etmek istiyorsunuz, resimlerini yayınladığınız modelleri nerelerde bulabileceğimizi de belirtin. İyi çalışmalar…