Tag Archives: pudra

Porselen makyaj

Son yıllarda oldukça moda olan porselen makyaj sizin güzelliğinize güzellik katacak bir makyaj stili nasıl yapıldığı konusunda hepimiz bir bilmecenin içine gireriz işte o bilmecenin yanıtı sizlere… Porselen makyaj sandığınız kadar zor değildir. Porselen makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var o kadar. Porselen makyaj genelde özel günlerde ve düğün makyajı olarak uygulanır.

Hızlı göz makyajı nasıl yapılır

  Etkileyici makyaja sahip olmak için gözlerin bakışları çok önemlidir. İtina gösterilmemiş bir göz makyajı sizi gözlerden düşürebilir. Kaliteli bir göz makyajı ise sizi en güzel kadınlardan bir yapabilir. Bu kadar önemli olan göz makyajı hızlı yapılabilir mi? Evet size hızlı göz makyajı nasıl yapılır? Yöntemleri, teknikleri ve püf noktalarını paylaşıyoruz…

Sivilceli cildin bakımı nasıl olmalıdır

  Yağlı cilt tiplerinin ve ergenlik döneminin en çok problem yaratıkları sivilce hayatınızda bir dönem karşılaştığınız cilt sorunudur. Sivilceleri kurutmak ve cildinizin yağlanmasından kurtulmak için yüzünüzü normalden fazla yıkanarak yapılan yanlış uygulamayı uzmanlar kesinlikle tavsiye etmiyor.