Post Tagged with: "pudra"

Makyajın püf noktaları

Makyajın püf noktaları

  Yaşam tarzınızı ve duygularınızı yansıtan makyajın püf noktaları bikadin.com farkıyla makyajın doğru adımlarını uygulamak makyaj tekniklerini ve makyaj yöntemlerini nasıl kullanmalısınız yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Porselen makyaj

Porselen makyaj

Son yıllarda oldukça moda olan porselen makyaj sizin güzelliğinize güzellik katacak bir makyaj stili nasıl yapıldığı konusunda hepimiz bir bilmecenin içine gireriz işte o bilmecenin yanıtı sizlere… Porselen makyaj sandığınız kadar zor değildir. Porselen makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var o kadar. Porselen makyaj genelde özel günlerde ve düğün makyajı olarak uygulanır.

Makyaj yaparken dikkat gerektiren ince detaylar

Makyaj yaparken dikkat gerektiren ince detaylar

  Makyaj hakkında bilmediklerinizi neleri doğru veya yanlış yaptığınızı kullandığınız ürünleri bilmiyorsanız makyajın püf noktalarını sizlere sunuyoruz.

Hızlı göz makyajı nasıl yapılır

Hızlı göz makyajı nasıl yapılır

  Etkileyici makyaja sahip olmak için gözlerin bakışları çok önemlidir. İtina gösterilmemiş bir göz makyajı sizi gözlerden düşürebilir. Kaliteli bir göz makyajı ise sizi en güzel kadınlardan bir yapabilir. Bu kadar önemli olan göz makyajı hızlı yapılabilir mi? Evet size hızlı göz makyajı nasıl yapılır? Yöntemleri, teknikleri ve püf noktalarını paylaşıyoruz…

Sivilceli cildin bakımı nasıl olmalıdır

Sivilceli cildin bakımı nasıl olmalıdır

  Yağlı cilt tiplerinin ve ergenlik döneminin en çok problem yaratıkları sivilce hayatınızda bir dönem karşılaştığınız cilt sorunudur. Sivilceleri kurutmak ve cildinizin yağlanmasından kurtulmak için yüzünüzü normalden fazla yıkanarak yapılan yanlış uygulamayı uzmanlar kesinlikle tavsiye etmiyor.