Tag Archives: makyaj

İlkbahar makyajı nasıl yapılır

İlkbahar makyajı nasıl yapılır der gibisiniz… Evet, canlarım bahar günlerini yaşadığımız şu günlerde ilkbahar makyajı hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplamaya çalışacağım… İlkbahar makyajının püf noktaları nelerdir, İlkbahar makyajı nasıl uygulanmalı gibi sorularınızın cevabını bulacağınız İlkbahar makyajı nasıl yapılır sizi tatmin edeceğini düşünüyorum.

Mezuniyet gecesi makyajı nasıl olmalı

Nihayet mezuniyet gecesi geldi çattı… Her genç kız gibi sizde mezuniyet gecenizde gecenin en güzel kızı olmak istiyorsunuz… Saçlardan başlayan güzellik unsurları, gözlere çekilen rimele kadar yüzünüzün şekline göre farklılık gösterir. Ayrıca makyaj yaparken kullanacağınız tonlar mezuniyet gecesinde giyeceğiniz elbisenin rengine ve cildinizin tonuna uygun olmalıdır. Mezuniyet Gecesi gibi uzun yıllar boyunca unutulmayacak, onlarca fotoğraf… Read More »

Evde göz makyajı nasıl silinir

Göz makyajı temizleme işlemi doğru yapılmadığı takdirde gözaltlarında sarkma ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Canlarım göz makyajı temizleme konusunda hassasiyet göstermelisiniz. Kimyasal ürünler yerine doğal ürünler tercih ederken doğru bakım ve temizleme ürünleri tercih edin. göz makyajı nasıl silinir, göz makyajı nasıl temizlenir, göz makyajı nasıl temizlenmeli, göz makyajı nasıl silinmeli, evde göz makyajı nasıl temizlenmeli,… Read More »

Yeni makyaj temizleme yöntemleri

Yeni makyaj temizleme yöntemleri sayesinde kimyasal maddelerin cildinize verdiği zararlardan kurtulabilirsiniz. Doğru makyaj temizleme şekli kadar kullanılan yöntemlerinde cildinizi tahriş edebilir ve yaşlanma etkilerini arttırabilir. Daha güzel olabilmek adına yapılan yanlış makyaj temizleme yöntemleri ve yeni makyaj temizleme yöntemleriniz sizler için araştırdım…

Etkili göz kalemi nasıl kullanılır

Göz kalemi makyaj malzemelerinin en önemlisi diyebiliriz. Özelliklede benim gibi gözlere dikkat eden kişiler için… Gözlerinize güzel bir görünüm kazandırmak ve tek başına gözlerinizi vurgulamak için göz kalemi yeterlidir. Her makyaj malzemesinde olduğu gibi göz kalemini de doğru kullanmalı ve makyaj yöntemlerine göre çekilmelidir. Gözlerinizin kusurlarını örten ve bakışlarınıza anlam katan göz kalemi nasıl kullanmalı… Read More »