14 Şubat Sevgililer Günü

0
152

14 Şubat Sevgililer Günü

Sevginin Katlandığı Gün
Yeni yıla girdiğimiz şu zamanlarda özel günlere de geri sayım başlamış bulunmakta… İlk olarak 14 Şubat Sevgililer Günü bizi bekliyor. Böyle özel günlerde partnerler birbirlerine hediye seçmekte zorlanıyorlar. Bizler de bu yazımızda sizlere yardımcı olalım istedik. Peki, Sevgililer Gününde partnerinize hangi hediyeyi seçmelisiniz?

Sevgilinize veya Eşinize Hangi Hediyeyi Tercih Etmelisiniz?
Öncelikle günümüzde yaygın olarak tercih edilen sihirli kupalar bulunmakta. Birçok kişinin hediye tercihi olarak kurtarıcı bir seçenektir. Eğer hala sihirli kupaları denemediyseniz Sevgililer Gününde yerinde bir hediye olacaktır. Özellikle üzerine birlikte çekildiğiniz özel bir fotoğrafı bastırabilirsiniz. En önemlisi de siz bu kupayı hediye ettiğiniz zaman, karşı taraf biraz üzülebilir. Çünkü dışından baktığınızda sıradan işlevsiz bir kupa gibi gözüküyor. İlk bakışta simsiyah olan kupa, kişi içerisine sıcak bir şeyler doldurduğunda en özel halini alıyor. Bu hediye sizin için güzel bir seçenek olabilir.

Bir bayan için en güzel ve süregelen tercihlerden biri de çiçektir. Tabi ki çiçeklerin anlamları olduğu için bunlara dikkat ederek karar vermelisiniz. Sizlere ilk tavsiyemiz elbette ki kırmızı güller olacaktır. Kırmızı gül, herkesin bildiği gibi aşkı simgeler. Eğer bu çok monoton bir tercih derseniz, orkideyi seçebilirsiniz. Orkide de en çok tercih edilen çiçeklerdendir. Bayanlar orkideyi seveler. Çünkü partnerine orkideyi layık gören erkek her zaman eşinin yanında olacağına söz vermiş demektir.

Yeni modalardan biri de çift olarak tercih edebileceğiniz sevgili tshirtleri… Birçok çiftimiz tarafından tercih edilen bu hediyenin üzerine ister isminizi, ister lakabınızı, isterseniz de tercih ettiğiniz desenleri uygulatabilirsiniz. Bu hediye de sizin için oldukça önemli ve değişik bir yere sahip olacaktır.

Herkesin elinde akıllı telefon bulunuyor. İster istemez telefonları korumak amacı ile kılıf kullanılıyor. Günümüzün getirdiği teknoloji ve moda sayesinde de telefon kılıflarına da fotoğraf baskıları yapılıyor. Bu hediyeyi tercih etmeniz anlamlı olacaktır. İstediğiniz herhangi fotoğrafı seçerek kılıfa bastırabilir ve değişik bir hediye seçebilirsiniz.

Bir erkek için en çok tercih edilen hediyelerden biri de tıraş aletleridir. Tabi ki bu hediyenin bayanlar tarafından seçimi oldukça zordur. Çünkü tıraş aletlerinin birçok değişik özelliği bulunuyor. Bunun için sizlere tavsiyemiz döner bıçaklı yani rotary sistemli tıraş makineleri olacaktır. Tıraş makineleri arasında en çok tercih edilen sistem budur.

Yazımızda sizlere Sevgililer Günü için birkaç hediye önerisinde bulunduk. Belki aradığım hediye bu diyemezsiniz ama en azından sizin için bir yol göstermiş olduk. Umarım hediye seçerken fazla zorlanmazsınız…

Bir önceki yazımız olan Tiroid kanseri nasıl tedavi edilir başlıklı makalemizde Kanser, kanser tedavisi ve Tiroid hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM YOK